Anahtar Teslim Dekorasyon


Maltepe Mahallesi
General Ali Rıza Gürcan Cad.
Eski Çırpıcı Yolu Sokak
Merter Meridyen İş Merkezi
Kat:2 No:229
Zeytinburnu/İstanbul Tel: +90 (212) 655 86 53Tel: +90 (212) 481 21 48 info@fulltadilat.com.tr

Tadilat Yapılacak Ofisleriniz İçin Öneriler

cati izolasyonu nedir
Şubat 08, 2017

Tadilat Yapılacak Ofisleriniz İçin Öneriler

Full Tadilat ailesi olarak sizlere bu yazımız da tadilat yapılacak ofisleriniz için bazı önerilerimiz olacak bu önermelerimizi yurt dışında ki bazı şirketler ile örneklendireceğiz.

Günümüzde çoğu şirket ofisleri florasan ışıklarından, çıplak beyaz duvarlardan, sıkıcı duvar resimlerinden yada duvarlarda beyaz tahtalardan oluşur. Ancak yurt dışında ki bazı teknoloji şirketleri ofis tasarımları konusunda harikalar yarattı ve tüm dünyaya ofis tasarımları konusunda ilham verdi. Bu büyük teknoloji şirketlerinin başında tabi ki Facebook, Google ve Amazon gibi bazı şirketler çalışanlara çok daha yaratıcı, renkli ve keyifli çalışma alanları sunmaya başladı böylece insanların iş verimliliğini arttırmayı başardılar.

Full Tadilat mimarı özlem hanım, "Havalı bir ofis alanı oluşturmak bir şirketin kişiliğini yansıtabilir veya yansıtmalıdır" diyor ve ekliyor."Çalışanların çok daha rahat ve huzurlu çalışacağı bir iş yeri yaratabilirseniz çalışanlara gurur kaynağı olabilir ve ofisiniz de çalışan insanları ofiste zaman geçirmekten hoşlanan çalışanlar haline getirebilirsiniz buda ofisinizin iş verimliliğine önemli katkı sağlayacaktır .Ofisinizi nasıl tasarladığınıza bağlı olarak, bazı avantaj sağlayabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, video oyunları oynanacak bir alan yaratabilirsiniz veya çalışanların boş zamanlarında bir şeyler izleyeceği bir cinevizyon da olabilir. Bir süre çalışmaya odaklandıktan sonra çalışanlar mutlaka odak sorunları yaşarlar böyle durumlarda ilgi çekici bir ofiste tekrar işe odaklanmaları uzun sürmeyecektir. Ofisinizin tasarımı farklı yapılarla dolu olabilir mesela toplantı alanı, çalışanların yaratıcı duygularını harekete geçirmeye yardımcı olabilir. " Tadilat yapacaksınız bunları dikkate alınız. Full Tadilat olarak sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz, eğer ofis tadilatı yaptırmayı düşünüyorsanız farkı ofis tasarılarını gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz, yapacağınız bu tür ofis tadilatları çalışanlarınızın verimliliğini arttıracaktır.

Diğer sıra dışı ofis örneklerine devam edelim. Örneğin Google ’nin merkez ofisinde kocaman bir bowling salonu bulunmakta. Evet biliyorum Türkiye şartlarında bu bir hayal olabilir belki ama sizler de bazı yeni ofis tasarımları düşünebilir, hayal gücünüzü kullana bilirsiniz. Çalışanların kendini rahat hissedeceği bir ofis yaratabiliriz. Bu konuda size full hizmet vericek yaratıcı mimarlarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Güzel bir ofis tadilatı ile çalışanlarınızı iş yerinize şevkle ve heyecan ile gelmesini sağlayabilir, onların performansını arttırabilirsiniz. Türkiye ’de ve dünyada havalı ofisleri genelde teknoloji şirketleri ajanlar tercih ediyor. Durum böyle olduğundan Full Tadilat olarak her ofiste ve her iş alanında ki şirketlere havalı, şık ve çalışma isteklerini arttıracak ofis alanları uygulamayı vaat ediyoruz. Şirketiniz geleneklerine uygun sizin kültürünüzü yansıtan ve ayrıca modern havalı bir ofis alanı sizler ve çalışanlarınız için yarata biliriz. Ofis Dekorasyon ve tadilat işlerinizde full hizmetinizdeyiz.